Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

KONFERENCIJA "DARBŲ SAUGA" 2014

Lapkričio 6 d. Vilniuje duris pravers ir apsilankyti pakvies jau tradicine tapusi, UAB „Sabelija“ organizuojama, konferencija „Darbų sauga 2014“. Devynioliktus metus iš eilės, visi, neabejingi darbų saugai, turės išskirtinę galimybę sudalyvauti bene didžiausiame šalyje tokios tematikos renginyje ir gauti atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus tiesiai iš profesionalių lektorių lūpų.
 
Kasmet renginyje dalyvauja daugiau nei 150 įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų bei atsakingų asmenų, neabejingų darbų saugai ir besirūpinančių visapusiškai saugia darbo aplinka. Šiemet, konferencijos metu, profesionalūs lektoriai – praktikai skaitys pranešimus pačiomis aktualiausiomis ir reikšmingiausiomis darbų saugos ir darbo teisės temomis, o UAB „Sabelija“ profesionalai, kartu su susirinkusiais, analizuos veiksmingiausius sprendimus 2014 m. praktikoje ir pristatys 2015 m. darbų saugos tendencijas.
 
Renginyje bus nagrinėjami naujausi pavyzdžiai, kaip išvengti dažniausiai kylančių darbų saugos problemų, pateikiamos realių atvejų analizės ir sprendimo būdai. Susirinkusieji turės galimybę diskutuoti praktiniais darbų saugos vadybos ir organizavimo klausimais.
 
Šį rudenį konferencija dalyvius pasitiks gerokai atsinaujinusi. „Darbų sauga 2014“ bus skirstoma į keletą dalių. Pirmojoje valstybės institucijų atstovai aptars naujausius įstatymų pakeitimus bei pateiks informaciją apie numatomus teisės aktų pokyčius. Popietinė dalis bus padalinta į dvi sesijas: A sesiją, kurioje pramonės ir prekybos įmonių atstovai pasidalins praktinėmis įžvalgomis opiausiais darbų saugos klausimais, pateiks praktinių jų sprendimo būdų bei papasakos kaip, užtikrinant saugias ir sveikas darbo sąlygas, galima padidinti darbo kokybę ir įmonės veiklos efektyvumą, ir B sesiją, kurios metu teisininkai bei psichologai dalinsis praktine patirtimi, analizuojant darbo efektyvumą įmonėse, kuriose užtikrinamos saugios ir sveikos darbo sąlygos.
 
Neapsieita bus ir be, neatsiejamu konferencijos akcentu tapusios, „Sprendimų mugės“. Jos metu konsultacinės įmonės specialistai – praktikai pateiks įmonėse ir įstaigose dažniausiai kylančių darbų saugos problemų sprendimo galimybes ir aptars darbų saugos dokumentų rengimo, elektrosaugos, pastatų ūkio valdymo, reikalingų mokymų, profesinės rizikos, sveikatos tikrinimo, civilinės saugos, darbų saugos organizavimo metodiką bei, mėgaujantis gardžia kava, atsakys į visus dalyviams iškilusius klausimus.
 
Renginį vainikuos pranešimai tema: „Psichosocialinių veiksnių įtaka darbo našumui“, kuriame lektoriai pristatys savo įžvalgas apie tai, kokią įtaką darbuotojų darbo našumui turi saugios ir sveikos darbo sąlygos.
 
Pasak, dvidešimtąjį jubiliejų švenčiančios, konsultacinės firmos „Sabelija“ generalinio direktoriaus Tado Šatkausko, „Darbuotojų sauga ir sveikata darbe yra ta sritis, kurią apleidus pasekmės būna itin liūdnos, dažnai ir nepataisomos. Konferencija suteikia įmonių vadovams ar atsakingiems už darbų saugą asmenims galimybę prisiminti, jog ši sritis tūri būti prižiūrima nuolat“.
 
„Darbų sauga 2014“ – šventė, kurios nevalia praleisti nei vienam, saugumu ir nelaimingų atsitikimų darbe prevencija besirūpinančiam, įmonės vadovui, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistui ar tiesiog darbų saugai neabejingam Lietuvos piliečiui.
„Darbų sauga 2014“ – nelikite abejingas saugumui darbe!


Papildoma informacija ir registracija:

Telefonu: +370 687 233 09 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Laisvės pr. 77b, LT-06122 Vilnius
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt