Kokybės ir informacijos telefonas8 700 77017

KAS MES?

Sabelija tai konsultacinių kompanijų pradininkė Lietuvoje. Įsikūrėme 1994 m. gruodžio 17 d. Klaipėdoje. Nuo pat pradžių buvome sėkmingai dirbanti, inovatyvi firma ir laikui bėgant įsteigėme dar tris skyrius: Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus, rengiame mažų įmonių specialistus ir kt. Perspektyva dar daugiau verslo paslaugų.

Mes, Sabeliečiai, prisiimame ir socialiai atsakingo verslo paslaugų srityje. Vykdydami įvairius projektus siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į žmogaus saugumą darbe, informuoti, kaip aiškiai, greitai ir efektyviai susitvarkyti darbų saugą, kad būtų išsaugotos žmonių gyvybės. Kaip administruoti procesus ir rengti juridinius dokumentus, kad būtų išvengta problemų darbuotojams ir darbdaviams.

Nuo įkūrimo dienos mums savo rūpesčius patikėjo daugiau nei 50 tūkstančių įmonių. Per 25 gyvavimo metų apmokėme daugiau nei 100 tūkstančių mokinių, o profesinės rizikos centro specialistai atliko net 15 tūkstančių profesinės rizikos vertinimų. Per savo ilgametę veiklą parengėme daugiau nei 200 tūkstančių įvairių instrukcijų. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento klausimais konsultavom daugiau nei 100 įmonių, parengėme daugiau nei 50 politikų.

Remiam socialinių partnerių, tokių kaip: Vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubas "Smalsučiai", ‘Klaipėdos dramos teatras’  organizuojamas viešas akcijas. Taip pat remiame ir kitų organizuojamas viešas akcijas, tokias kaip: ‘Vilties bėgimas’, ‘Švari Dangė’, ‘Sėkmės inkilėlis’ ‘Darom’, ‘Išsipildymo akcija’ ir kt

Nuo 2011 metų iki dabar remiam VŠĮ "Marijos radijas" ir Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapiją.

Taip pat dalyvaujam Vilniaus Rotaract klubo organizuojamame vasariškame labdaros renginyje "Ančiukų lenktynės".  Nuo 2007 m. organizuojame "Saugiausios kompanijos" konkursą ir apdovanojome įmones.

Ir jau 20 metų Tarptautinės Vaikų knygos dienos proga apdovanojame Geriausios knygos mažiesiems autorių.

Viso paramos skirta126 000 eur;

Viso paramos gavėjų 127;

Remiamos sritys - įstaigos, akcijos, įmonės, vaikai, kultūra, sportas, bendruomenės.

Esame jautrūs mus supančiai aplinkai!

Mes esame apdovanoti: Prekybos, pramonės ir amatų rūmai mums įteikė DARBO ŽVAIGŽDĘ už 20 metų darbo rūpinantis Lietuvos darbų sauga. Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas V. Gedvilas mums įteikė SEIMO MEDALĮ už 10 metų organizuojamą darbų saugos ir sveikatos konferencijas Lietuvos specialistams. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija mums įteikė GERUMO ŽVAIGŽDĘ už socialinės darbo aplinkos gerinimą.

Mūsų klientų saugumu rūpinasi 60 UAB „Sabelija“ darbuotojai ir virš 120 partnerių dirbančių pagal autorines sutartis ir patentus. Mūsų darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulina žinias.

Lyginant nelaimingų atsitikimų ir incidentų statistiką pagal Valstybinės darbo inspekcijos duomenis, mūsų aptarnaujamose įmonėse atsitikimų ir incidentų sumažėjo. Iš jų nei vieno dėl darbdavio kaltės.

Dirbame naudodami: LEAN,  ISO sistemas ir CRM (web klientų platformos) programą. Darbų saugos paslaugas teikiame remdamiesi OHSAS sistemos principais.

Taip pat dirbame naudodami mūsų sukurtas sistemas: klientų auditavimo,  darbų saugos aptarnavimo, BDAR diegimo, ir kita.

Darbe vadovaujamės:

Teisingumo principu, nesavanaudiškumo principu, padorumo principu, nešališkumo principu, atsakomybės principu, pavyzdingumo ir dorovingumo principais.

Siekiame tapti:

Pavyzdine verslo paslaugas teikiančia kompanija, siekiame visų įmonių pripažinimo ir pasitikėjimo, dirbame tam, kad klientų verslas būtų efektyvus, novatoriškas ir saugus, UAB "Sabelija" siekia tapri geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, autoriams ir partneriams.

Kokybė mums – tai kuo mes skiriamės nuo kitų rinkos dalyvių, nes siekiame žinoti ir viršyti kliento lūkesčius.

Mūsų klientas mums – tai įmonė, kurios darbuotojai palaiko ir brangina santykius su UAB "Sabelija". Mums svarbi kliento nuomonė bei galimybė klientų dėka tobulėti.

Mums labai svarbu:

Pasitikėti vienas kitu, padėti vienas kitam, įkvėpti vienas kitą, gerbti vienas kitą, toleruoti vienas kito skirtumus, vertinti vienas kito talentus ir gebėjimus, laikytis duoto žodžio.

MES DIRBAME TAM, KAD MŪSŲ KLIENTŲ VERSLAS BŪTŲ SAUGUS! 

Mūsų partneriai

KPPAR-logo-LT horizont                  logo2x

 

KONTAKTAI


Registracijos adresas: Rūtų g. 4/Alyvų g.2,
Klaipėda LT-91208
Telefonas (8-46) 382 000
Juridinio asmens kodas 240887380
PVM mokėtojo kodas LT408873811

VILNIAUS SKYRIUS


Ukmergės g. 120, Vilnius („Baltic Hearts“ verslo centras, A korpusas)
Telefonas (8-5) 275 8866
El. paštas vilnius@sabelija.lt

KLAIPĖDOS SKYRIUS


Rūtų g. 4, LT-91208 Klaipėda
Telefonas (8-46) 382 000
El. paštas klaipeda@sabelija.lt

KAUNO SKYRIUS


Uosio 10, LT-50133 Kaunas
Telefonas (8-37) 310 410
El. paštas kaunas@sabelija.lt

ŠIAULIŲ SKYRIUS


Pramonės g. 12A, 304 kabinetas, LT-78150 Šiauliai
Telefonas (8-41) 435 399
El. paštas siauliai@sabelija.lt